Doelstelling: Mensen in nood helpen,
verspilling voorkomen en armoede bestrijden.

26 04 06 pic 350 x 477Zaterdag 4 april werden we heel vriendelijk ontvangen door de medewerkers van de Albert Heijn Soendaplein. We kregen een lekker kopje koffie en er werd meteen met stellages geschoven zodat wij genoeg plek hadden om de boodschappen te ontvangen.

Dit keer zamelden wij de volgende producten in: rode en groene paprika's, courgettes, prei, broccoli, ijsbergsla en witte druiven. De klanten van de supermarkt waren zeer vrijgevig en erg vriendelijk. Dat gaf onze vrijwilligers een goed en dankbaar gevoel. 
Daar bovenop hebben we ruim 100 paasbroden opgehaald en Albert Heijn heeft dat aan het eind van de actie verdubbeld met de bedoeling dat die paasbroden voor de medewerkers van de acties en de voedselbank zijn bedoeld! In totaal hebben we 53 kratten opgehaald.

De jongen op de foto vond het leuk dat we een foto van hem namen, maar toen hij van zijn moeder de prei aan ons moest geven stond het huilen hem nader dan het lachen want hij wilde die eigenlijk zelf houden.

Alle gulle gevers heel hartelijk dank. Het personeel van de winkel heeft ons heel goed geholpen, ook daarvoor onze dank. En dank natuurlijk ook aan onze eigen vrijwilligers die toch maar weer elke keer klaar staan.