
Zaterdag 5 september hebben wij weer een mooie opbrengst voor onze voedselbank gescoord, dit keer bij de DEKAMARKT in Haarlem-Noord.
Lekker op tijd gestart om alles weer op een goede plaats te zetten. De bedrijfsleiding had alles wat er besteld was vlak na de ingang zeer overzichtelijk opgesteld. Zowel de vrijwilligers (waarvan een deel voor het eerst meewerkte) als de klanten van de DekaMarkt waren hier zeer over te spreken.
We zijn gestart om exact 10.00 u en de gang zat er gelijk in. De klanten waren vrolijk en zeer gul, waarschijnlijk omdat iedereen na een fantastische vakantieperiode met veel zon weer in het juiste ritme zat. Veel klanten met kleine kinderen waren al vroeg op pad.
We hebben in totaal 37 kratten met verse groenten en fruit opgehaald: onder andere zakken haricot vert van 250 gram, rode en gele paprika's, aubergines, ijsbergsla, broccoli, peren en druiven. De laatste 3 kratten van de 40 die we hadden meegenomen konden we vullen met nonfood.
Ons rest natuurlijk grote dank uit te spreken naar de gulle klanten van de DekaMarkt en naar de bedrijfsleiding van de zaak. Ook namens de klanten van de voedselbank. En: de nieuwe vrijwilligers waren zeer enthousiast over hun eerste voedselbankactie!
